Колодязь з труби Корсис, СПІРОКОР (зварений поліетиленовий)

Зварні колодязі з поліетилену Зварні колодязі з поліетилену легко можуть вирішити проблему відсутності герметичності і довговічності Ваших каналізаційних систем, водовідводів, телекомунікації, кабельних мереж та іншого. Все це вирішується на корені.

 

Будівництво колодязя визначається двома частинами:

Перше - це корпус колодязя, який будується з поліетиленовою двошаровою гофрованої труби Корсис / КОРСІС ПЛЮС, СПІРОКОР, яка володіє кільцевою жорсткістю, маючи при цьому діаметр від 500 мм до 2000 мм.


Виходячи з технічного завдання, до корпусу самого колодязя, прикріплюється дно методом зварювання, так само приварюється верхня частина, патрубки. Екструзійний метод зварювання наділяє колодязь повною герметичністю і механічною міцністю. Вхідні і вихідні патрубки самих колодязів виготовляються напівмуфтами, фланцями або ж трубопроводами, що виступають, це дає унікальну можливість досить швидко і дуже зручно з'єднуватися з абсолютно будь-якими трубопровідними системами.

Для грунтів, що містять велику кількість води, в конструкції колодязів можна спеціально розмістити елементи для анкерного кріплення, це зазвичай - виступає спідниця для утримання колодязя грунтом або ж додаткова привантажувальна камера для заливки бетоном.

 

Переваги зварних поліетиленових колодязів:

  • можливість виготовлення колодязів будь-якої складності діаметром 500 - 2000 мм .;
  • висока корозійна стійкість і довговічність;
  • герметичність;
  • мала маса;
  • простота монтажу і обслуговування.

Також колодязі, зроблені з поліетилену діляться на кілька видів, основні відмінності яких, полягають в їх призначення або ж якоїсь певної специфіки.

Є колодязі:

  • оглядові
  • каналізаційні
  • комунікаційні
  • зливові

Зливові колодязі допомагають позбутися від надлишкової води, це і є їх основне призначення.

 

Оглядові колодязі для безнапірної і зливової каналізації

Оглядові колодязіОглядові колодязі - це обов'язкова частина будь-каналізаційної системи.

Призначення оглядових колодязів - періодична перевірка каналізаційного колектора. Це потрібно для того, щоб перевірити кількість важких матеріалів, які поступово осідають на дні колектора.

Ще одна з функцій - це створення припливно-витяжної вентиляції, для вивітрювання всіляких газів, які утворюються в наслідок розкладання органічних речовин.
Залежно від довжини каналізаційного каналу, оглядових колодязів може бути кілька. В довгих колекторах, вони знаходяться на відстані, в середньому п'ятдесяти метрів, також при поворотах і вигинах також ставляться додаткові оглядові колодязі.

Каналізаційні колодязі - один з різновидів. Це каналізаційна мережа, яка служить для прочищення та моніторингу. Виглядає він у вигляді робочої камери і горловин. Залежно від того, з якою метою ставиться колодязь, він може бути перепадні, оглядовим або промивним каналізаційним колодязем.

Застосовуються в основному на місцях зміни напрямку або перетину каналізаційних шляхів.

 

Комунікаційні колодязі

Комунікаційні колодязі

Основне призначення комунікаційних колодязів - це провід електричних ліній, установка пасивного обладнання в каналізаційних системах, проведення лінії комунікацій.

Крім того, такі колодязі дають захищеність електричним лініям, проводам від зовнішнього впливу землі, грунтів, води.

 

Загальна технічна характеристика

Матеріал: високомодульний поліетилен

Вага: Залежно від необхідного проектного розміру колодязя

Розміри робочої камери: В залежності від необхідного проектного розміру колодязя

Ступінь герметизації: ІР 56

Можливість встановлення на діючі лінії: можливо

Можливість розрізання та зварювання колодязя: можливо

Можливість установки на обводнених територіях: можливо

Ступінь захищеності від виштовхування грунтовими водами: 80% - 100%

Тиск гарантує герметичність: 0,5 bar

Кришки (люки): Використання герметичних полімерних люків, або чавунних люків, в залежності від місця розміщення колодязя (проїжджа частина, пішохідна частина, газон).