Каналізаційна насосна станція (КНС)

Каналізаціонная насосна станція (КНС) призначена для підйому і перекачування виробничих, господарсько-побутових, дощових і близьких до них за складом стічних вод і виконана, як окремо стоять споруди заглибленого типу без надземної частини. Шахта КНС складається з поліетиленової двошаровою гофрованої труби Корсис / КОРСІС ПЛЮС або СПІРОКОР.

Залежно від продуктивності, внутрішній діаметр корпусу КНС, може бути від 800 мм до 2000 мм.Каналізаціонная насосна станція КНС До циліндричної частини каналізаційної насосної станції, екструзії зварюванням, приварюється дно і верхня частина (кришки, люка), які виготовляються з листового поліетилену.

Поліетиленовий корпус для КНС має абсолютну герметичність, достатню міцність, не підтверджений корозії і гниття і розрахований на вплив зовнішніх навантажень від тиску грунту і грунтових вод. У корпус для КНС вварюються поліетиленові вхідні і вихідні патрубки, які легко з'єднуються з будь-яким видом трубопроводів. Діаметри патрубків і глибина закладення виконується згідно проекту.

Каналізаційна насосна станція, за погодженням із замовником, може комплектуватися фекальними або іншими зануреними насосами, шафою харчування і управління, системою трубопроводів, запірної арматурою, клапанами, що направляють і т. Д.

Монтаж Каналізаційної насосної станціїМонтаж станції проводиться в попередньо викопаний котлован. Для станцій Ø800-1200мм підставою служить гравійно-піщана підготовка з ущільненням до 95%. Установка станцій діаметром 1400-2000мм здійснюється на залізобетонну плиту. Всі підстави виконуються строго горизонтально.

Засипка навколо насосної станції повинна проводитися піском або гравієм, яка не повинна містити таких домішок, як булижник, сніг або лід, з подальшим пошаровим ущільненням до 95%.
В радіусі 3м навколо станції не допускається механічне навантаження від транспортних засобів. Додатково про каналізацію і каналізаційних трубах ПВХ

Також для вас ми можемо виготовити КНС в зборі з автоматикою.