Гальванічні ванни і лінії

Гальванічні ванни і лініїЗа основу гальванічного виробництва беруться усіма відомі гальванічні ванни. Ці ємності в основному використовуються для роботи з робочими розчинами, в яких, як правило, виконуються технологічні операції хімічної або гальванічної (електрохімічної) обробки поверхні деталей.

Різноманітність конструкцій гальванічних ванн визначається перш за все особливостями технологічного процесу, які вимагають підігріву або охолодження електроліту, перемішування, гойдання штанг, безперервної фільтрації, накладення різних фізичних факторів (ультразвуку, магнітного поля, протоки електроліту і т.п.)
Крім того, для електрохімічних ванн необхідний також підведення електричного струму необхідної полярності і сили з більш рівномірним розподілом струму по поверхні деталей і набагато меншими втратами електричної напруги.


Навіть з огляду на величезне розмаїття гальванічних ванн, до даного продукту існує ряд загальних вимог, таких як: хімічна інертність матеріалу ванни до вмісту в ній розчину, можливість створення і підтримки заданого

Гальванічні ванни

 теплового режиму; герметичність, ну і відповідно - це зручність і безпеку в обслуговуванні.


Найбільш відповідний для цих цілей матеріал - поліпропілен (РР), полімер, який має дуже високу хімічну стійкість, він довговічний, стійкий до температур (до 130 ° С без механічних навантажень), має високий опір до удариних навантажень, досить міцний, має низьке водо- поглинання, низьку водо- і паропроникність, і високі диелектричні властивості. Поліпропілен досить стійкий до впливу водних розчинів неорганічних сполук (солей) і до впливу більшості з видів кислот і лугів. Навіть при наявності високої концентрації і температурі понад 60 ° С. Єдині окислювачі, які без проблем зруйнують поліпропілен навіть при кімнатній температурі - це: хлорсульфонова кислота, олеум і концентрована азотна кислота. Свою стоікость, цей матеріал може знижувати так само при контакті з електролітом для електрополірування сталей стійких до корозії, при температурі 80 ° С. У цьому розчині аналогічно поводиться і винипласт, але вже при температурі 60 ° С.

Висока хімічна стійкість поліпропілену, в електролітах вдосконалюється тим, що він не сильно впливає на електропровідність використовуваних розчинів, а так само досить міцний.


Ванни будуються з поліпропіленового листа, за допомогою екструзійного зварювання обв'язки (оребровкой) поліпропіленом для того, щоб надати гідравлічної ванні більше жорсткості. По мимо цього, виготовляти гальванічні ванни можна з поліпропіленових блокових конструкцій, у яких вже є ребра жорсткості, саме тому вони не вимагають додаткової обв'язки. За бажанням замовника, можна укомплектувати замовлену ванну трубопровідною арматурою, яка дуже стійка до агресивних середовищ, бортовими відсмоктувачами, кришками і т.д. У список устаткування, призначеного для гальванічного виробництва, яке виготовляють на підприємстві, можна віднести
вентиляційні системи з поліпропілену (повітроводи, витяжні шафи тощо).