Емності для води (баки)

Нашим підприємством виготовляються ємності з поліпропіленового і поліетиленового листа методом екструзійного зварювання. Велика частина продукції виготовляється за кресленнями і технічним завданням замовника, що забезпечує максимальну технологічність виробів. При великих габаритних розмірах, можливе складання і зварювання ємностей на підготовленому майданчику замовника.

Полімерні ємності практичні в експлуатації, легко встановлюються трубопроводами та іншим технологічним обладнанням (мішалками, датчиками рівня, нагрівачами, запірною арматурою, насосами і т.д.)
Поліпропіленові та поліетиленові ємності призначені для зберігання як харчових, так і нехарчових рідин і сипучих матеріалів. Завдяки нейтральності матеріалу ємностей, фізичні та хімічні властивості і смакові якості рідин, які в них зберігаються- незмінні.

Основний напрямок нашого підприємства - це виготовлення ємностей і баків для води з поліпропіленового і поліетиленового листа методом екструзійного зварювання. Велика частина продукції виготовляється за кресленнями і технічним завданням замовника, що забезпечує максимальну технологічність виробів. Тобто, технологія і якість продукції, що виготовляється нами продукції - зберігається, не втрачаючи при цьому дизайн і зовнішній вид, який може забажати замовник. Кожне побажання замовника - наші фахівці в силах втілити в реальність, при цьому, при виборі ємностей або баків, ми так само зможемо порадити Вам, як зробити найкращий для Вас варіант ємності.


Ємності існують декількох видів:


Ємності для води, вони практичні в експлуатації, легко інсталюються трубопроводами та іншим технологічним обладнанням (мішалками, датчиками рівня, нагрівачами, запірною арматурою, насосами і т.д.)

 

Прямокутні ємності

Поліпропіленові та поліетиленові ємності призначені для зберігання як харчових, так і нехарчових рідин і сипучих матеріалів. Завдяки нейтральності матеріалу ємностей, фізичні та хімічні властивості і смакові якості зберігаються в них рідин не змінюються. Поліпропіленові та полімерні ємності, відрізняються високою якістю матеріалу, стійкістю до агресивних речовин і довговічністю, на відміну від ємностей з інших матеріалів.


Прямокутні ємності для побуту та промисловості використовують, в основному для зберігання води, розчинів солей, кислот, розчинів лугів і інших елементів, а також для зберігання харчових продуктів.

У своїй більшості - прямокутні ємності роблять з поліпропілену, товщина яких становить від 3 до 80 мм. Такі ємності можна використовувати на поверхні, експлуатувати під землею, можна навіть забетоновані зберігати їх під землею.

Їх можна оснащувати кришкою, люком або люками,  показниками рівня, системами контролю рівня, які повністю автоматизовані, кранами, допоміжними драбинами, ручками і ін.


Прямокутні ємності з бандажем. Бандаж на баках використовується для зміцнення конструкції бака, що відповідно тягне за собою збільшення можливого навантаження, яке може витримати ємність.